haber oku

admin ~ 27 Eylül 2018 ~ Genel, Spor, Tüm Manşetler ~ 572 Kez Görüntülendi. A- A+

Son günlerde Çeliker Spor Kulübünün kapanmasıyla ilgili çıkan söylentiler üzerine, Çeliker Spor Kulübü Başkanı Muammer Küçükgüzel(HAVALI) k onu ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Kulüp Başkanı Muammer Küçükgüzel yaptığı açıklamada şunları söyledi :

“İğdir’de bulunan kulübümüz Araç ilçemizi ve Kastamonu’yu gururla temsil ediyor. Bugüne kadar 1 Türkiye 2.si, 1 Balkan 2.si başarılarının yanısıra çok sayıda madalya kazandık. 12 milli sporcu yetiştirdik ve bir çok kulübe sporcu verdik. Çok başarılar elde ettik, çok madalyalar kazandık. İğdir’in adını Türkiye’ye duyurduk. Bu kulüp herkesin gururu. Sporcuların tamamı öğrencilerden oluşuyor. İlkokul seviyesinden alarak, üniversite düzeyine kadar yetiştiriyoruz. Ancak öğrencilerin çalışmalarını verimli bir şekilde sürdürmeleri için hemşehrilerimizden, işadamlarımızdan destek istiyorum. Öğrencilerimize sahip çıkalım. Bu çocuklar hepimizin çocukları. Taşın altına elimizi değil, gövdemizi koymamız gerekiyor. Kulübümüz yakıt parası, kira parası gibi sıkıntılarımız mevcut. Kış ayı geliyor ve bu sıkıntılarımızı en kısa zamanda çözmemiz lazım. Sıkıntılarımızdan kurtulmamız ve öğrencilerimizin rahat bir şekilde çalışmaları için maddi ve manevi desteklerinizi bekliyorum. Bugüne kadar destek veren başta Kaymakamımız Mustafa Görmüş olmak üzere, vatandaşlarımıza ve değerli basına sonsuz teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum.

Diğer bir konu ise son günlerde kulübün kapatılacağı şeklinde söylemler yapılıyor. Başkanlığı bırakmam söz konusu olmadığı gibi bu kulübe hizmet etmeye devam edeceğim. Çeliker Spor kulübü için gecemizi gündüzümüze katarak tüm yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızla birlikte çalışmaktayız ve çalışmaya da devem edeceğimizin bilinmesini isterim” dedi.


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: